Платіжні системи: що це таке і з чим його їдять

платежные системы
Як зрозуміти, що таке купюроприймач і монетоприймач на практиці

В Європі та Америці практика платіжних систем це досить розвинена сфера діяльності, яка приносить чималий прибуток. Навіть в кризовий період часу. Але для цього необхідно грамотно і правильно організувати всі процеси. Перш за все, Вам потрібно визначитися з типом і напрямом вендингового бізнесу.

Чи це будуть снекові автомати, чи кавомати, паркомати, лотомати (лотерейні термінали), ландромат (пральня самообслуговування). Дитячі атракціони, ігрові, музичні, караоке автомати, фотомати (кабінки миттєвого фото), книгомати, автомати з призами. Чи апарати для продажу води, молока або корму, або ж це буде пристрій для чищення взуття, чи ціла станція для самостійного миття машин. Все це об’єднує використання платіжних систем. Цей список можна ще довго продовжувати. Оскільки обмеження можуть бути тільки фінансові або ментальні (немає звички в населення по використанню даного пристрою). Різні спеціалізовані виставки можуть допомогти Вам. Детально вивчити і розглянути можливі варіанти терміналів, платіжних систем, їх функціональність, вартість, очікуваний дохід.

Сьогодні платіжні системи та вендинг – це хороша ніша для малого і середнього бізнесу.

Коли Ви зупинилися на якомусь різновиді автоматів, Вам слід детально вивчити принцип роботи своїх електричних механізмів. У першу чергу дуже важливо підібрати надійні і якісні комплектуючі. Без купюроприймача і монетоприймача ніяк не обійтися. Налагодити зв’язок з постачальниками. Наприклад, фірма Albera гарантує Вам своєчасні поставки купюрників NV9 і NV10 від відомого виробника Innovative Technology (Англія). І монетників AL55 і AL66 від надійної компанії Alberici (Італія). Закупити витратні матеріали. Обміркувати можливі способи захисту від вандалів, несприятливі умови для електронної машини. Сюди може входити температура повітря, вологість, напруга в мережі. Спланувати графік інкасацій та інше. Далі потрібно обрати найбільш сприятливе місця для оренди, підбір необхідних документів для цього.

Постійне місце проживання Вашого терміналу має залежати не тільки від загальної людності. Але і повинно враховувати відсоток потенційних покупців, цільову аудиторію. Наступним кроком успішності бізнесу є хоча б приблизний бізнес-план. Тобто розрахунок статей доходу (величина обороту може змінюватися відповідно від сезонів) і витрат. Потрібно передбачити і можливість ремонту, і профілактичні роботи. Візьміть до уваги, що наша фірма Альбера надає річну гарантію на платіжні системи. А це купюроприймачі, монетоприймачі, хопера чи жетоноприймачі. У разі якихось неполадок ми безкоштовно їх усунемо. А по закінченню гарантії наш відділ техпідтримки забезпечує будь-який ремонт купюроприймача або монетоприймача за доступними цінами.

Мабуть, основним фактором розміру прибутку є правильно підібране місце оренди для Вашого пристрою. При цьому важливо спрогнозувати не тільки можливі обсяги скупчення людей, а й передбачити наскільки воно безпечне для Вашого бізнесу. Тому найбільш компромісними можуть бути такі місця дислокації. Наприклад, аеропорт. Тут можна встановити кавомати, снекові автомати, апарати для реалізації книг або журналів, сувенірів, засобів гігієни, для чищення взуття. Спортивний комплекс. Сюди пасуватимуть пристрої для реалізації спортивного харчування, води, спортивної гігієни. Банківські філії. Тут можна встановити термінали з продажу води, парфумерії, для чищення взуття. Медичні установи. Сюди будуть добре підходити бахіл-машини, себто апарати з продажу одноразових бахіл. Державні організації. Тут будуть актуальні копіювальні автомати, пристрої для збуту канцтоварів, газет, інше.

Найбільш підготовлені для автоматів самообслуговування великі мегаполіси, столиця і обласні центри. Хоча в невеликих містах теж вже звикають до такого виду надання послуг, за допомогою платіжних систем. До купюроприймача і монетоприймача, у котрий вкладаєш готівку і максимально швидко отримуєш бажане.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *