Нові монети в 10 гривень. Будьмо знайомі!

Нові монети в 10 гривень. Будьмо знайомі!

Нові монети поступово входять у наше життя. Обтяжують наші гаманці і подзвонюють рештою у крамничках. Це підходить до свого завершення процес оновлення банкното-монетного ряду гривні. Вже на початку літа ми нарешті познайомимося з останнім нововведенням від Національного банку України. Адже вже 3 червня 2020 року надійдуть в обіг нові монети номіналом у 10 гривень. Це цілковита новинка для нашого грошового сектору. Уперше за роки незалежності монета буде настільки високого номіналу.

Це, звісно, відобразиться на вендінговому, розважальному і торговельному бізнесі, який базується на самообслуговуванні населення. Монетоприймачі, які знаходяться на різноманітних апаратах із самообслуговування, повинні якнайшвидше потоваришувати із новою блискучою монеткою. Щоби не було простоїв чи непорозумінь із клієнтами, підприємець має заздалегідь потурбуватися про допрограмування своїх монетників. Або ж попіклуватися про доставку нових монетоприймачів. Котрі вже запрограмовані під усі монети, які нещодавно з’явилися в грошовому обігу України. У цьому Вам залюбки допоможе наша компанія ALBERA.

Процес заміни паперових банкнот на металеві монети тих же номіналів. А також оновлення купюр із ще більш посиленим захистом розпочався ще 2014 року. Зокрема, наприкінці минулого року в обіг увійшли нові монети номіналом 5 гривень. А з 2018 року ми вже активно користуємося монетами номінальною вартістю 1 та 2 гривні.

Також з’явилися в наших гаманцях нові банкноти номіналом у 50 та 200 гривень. А ще нова купюра номіналом в 1000 гривень. Проте з деякими монетами нижчих номіналів нам таки довелося назавжди попрощатися. Це повинно спростити і оптимізувати фінансові розрахунки між громадянами.

Познайомимося ближче з новою монетою


Нова 10 гривнева монета знаходитиметься в обігу паралельно зі своїми паперовими відповідниками. Утім, поступово витісняючи і заміняючи останні. Адже монети мають значно довший життєвий цикл. Вони повільніше зношуються і не рвуться. Тому такі нововведення повинні зекономити державі мільярд гривень.
На реверсі новенької монети в 10 гривень ми побачимо гетьмана України Івана Мазепу. Він же прикрашав і паперовий відповідник.

На аверсі ж розпізнаємо рифлений малий Державний Герб України, унизу – рік карбування, графічний давньоруський орнамент із зазначенням номіналу та логотип монетного двору Нацбанку.
Монета у 10 гривень буде виготовлена з цинкового сплаву з гальванічним покриттям нікелем. Вона буде трошки більшою у розмірах за решту монет. Так діаметр нової монети становитиме 23,5 мм. Її товщина – 2,3 мм, а маса сягатиме 6,4 грами.
Для початку буде уведено в обіг 5 мільйонів таких нових монет. Вони будуть рівномірно розподілені між усіма банками України.

Де монетоприймач купити дешево в Україні

Тільки співпрацюючи з нашою компанією Альбера, Ви можете придбати монетоприймач за найнижчими цінами в Україні. Нові, не вживані раніше, щойно від виробника. Напряму із Великобританії до Вашому автомату. Монетоприймачі запрограмовані за Вашим бажанням. Рік гарантії. А якщо щось піде не так – у нас є відділ технічного обслуговування. Замовит новий монетоприймач в Україні можна за телефоном (097) 487-99-99. Завжди раді співпраці!

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *