Нові монети у 5 гривень. Зустрічайте!

Нові монети у 5 гривень. Зустрічайте!

Підприємці, що працюють у сфері надання послуг за допомогою автоматів із самообслуговування, вірогідно, стежать за змінами в секторі грошового обігу. Українська влада почала масштабне оновлення грошових знаків ще в 2014 році. З купюр номіналом в 20, 100 і 500 гривень з ще більшим захистом від підробок. Також поступово починають вводитися монети замість паперових аналогів. Маються на увазі 1 і 2 гривні. А деякі монети взагалі вилучають з обігу через їх нерентабельність. Йдеться про 1, 2 і 5 копійок. Нацбанк вже вивів з обігу 55,7 мільйони монет цих номіналів.

Та ось наприкінці грудня 2019 року на нас чекає нове нововведення. У грошовий обіг країни вводиться нова монета номіналом у 5 гривень. Яка за задумом, повинна з часом витіснити свого паперового аналога. Для людей, котрі працюють у сфері вендингу, розважальному бізнесі, водному чи в якомусь іншому. Важливо бути вчасно поінформаваним, щоб підготувати свої автомати чи апарати із самообслуговування для населення вчасно. Тож ще до Нового 2020 року ви можете зустрітися із новими монетами у 5 гривень. А із середини 2020 року вже будуть уводитися монети номіналом у 10 гривень. Які поступово витіснять паперові. Нові монети у 5 гривень будуть у формі правильного десятикутника.Вона виготовлена із цинкового сплаву із гальванічним покриттям. На її розвороті, реверсі монети зображений гетьман України Богдан Хмельницький. Діаметр монети становить 22,1 мм, товщина – 2 мм, а маса всього лише 5,2 грами.

Такі нововведення пояснуються тим, що монета може служити до 20 років, а паперовий зразок всього лише рік. Така заміна зможе заощадити до 1 мільярда гривень. Також паралельно будуть уводитися і оновлені банкноти номіналом у 50 гривень. Вони матимуть удосконалену систему захисту від підробок. Уключаючи досконаліші елементи інфрачервоного та ультрафіолетового захисту. Згодом з’являється і нові банкноти у 200 гривень. Також нещодавно була введена в грошовий обіг нова банкнота у 1000 гривень. На її лицьовій стороні зображено Володимира Вернадського, а на розвороті – будівля Національної академії наук України.

Наша фірма Альбера цілком готова до цих нововведень. Ми пропонуємо якісні монетоприймачі, які будуть запрограмовані під нові монети. Щойно виходить в обіг нова монета чи купюра, як наші польські та італійські партнери одразу створюють програмне забезпечення монетоприймача для українського споживача. Тож звертайтеся до нас за телефоном (097) 487-99-99 і придбайте новий, безпроблемний монетоприймач із прошивкою під нові монети.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *