Італійська компанія Alberici вже на українському ринку!

Фірма Albera – це представник відомої італійської компанія Alberici на українському ринку. Ми запропонуємо Вам вигідне рішення комплектації Ваших вендингових апаратів платіжними системами. А саме монетоприймачем, купюроприймачем, хопером. А ще різними розмінними автоматами, станціями для ручного миття машин і системами безготівкового розрахунку.

Наші італійські колеги спроектують, виготовлять і комерціалізують будь-які автоматичні платіжні системи та відповідні аксесуари до них. Їх сімдесятирічний досвід роботи на торговому ринку і ринку розваг дозволить зробити це бездоганно. Колектив компанії Alberici завжди робить акцент на інноваціях та якості продукції, яка задовольнить найбільш вимогливих клієнтів. Монетники, купюрники, хопера, розмінні автомати, безготівкові платіжні системи. Торгові автомати та мийки від компанії Alberici це завжди надійно і якісно.

Компанія Alberici: з чого все починалося

Компанія Alberici, яку ми представляємо, була заснована ще в 1946 році Аугусто Альберічі. Його прізвище тепер відоме майже всьому світу. Вона швидко підхопила підприємницьку хвилю і зайняла свою нішу у виробництві запасних частин і аксесуарів до ігрових автоматів. У 80-х роках компанія Alberici зробила прорив, запустивши виробництво джойстика Albatros для консолей і персональних комп’ютерів. Компанія досі зберегла риси сімейного бізнесу і виробила свій характер серед конкурентів. У 2014 році була відкрита нова штаб-квартира в Кастель-Сан-П’єтро. Це площа в 15.000 кв.м. Там розташовані інженерні кабінети і виробничі цеху. Вони обладнані найбільш інноваційними та екологічними технологіями, в тому числі і в галузі енергозбереження та утилізації відходів. У компанії Альберічі працює внутрішня система якості, яка повністю відповідає вимогам стандарту ISO 9001: 2008.

Компанія Albera тримає планку на українському ринку в обслуговуванні клієнтів, задану італійською фірмою Alberici. Комплектуючі до вендингових автоматів, систем самообслуговування перевірені сімдесятирічним досвідом безлічі користувачів. Допоможуть Вам у розвитку Вашого бізнесу. Вас можуть зацікавити надійні і якісні купюроприймачі, монетоприймачі, хопери, розмінні апарати для самообслуговування і ручні автомийки, безготівкові системи оплати. При цьому ми гарантуємо Вам найвигіднішу ціну, річну гарантію, швидкі терміни доставки і технічну підтримку в будь-якій скрутній ситуації.

Будемо раді співпраці!

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *