Історія нової дружби автомийок і купюроприймача

Автомийка самообслуговування і купюроприймач. Історія нової дружби.Майбутнє починається не завтра, воно втілюється вже сьогодні. Будь-яка сфера людської діяльності невпинно розвивається і вдосконалюється. Від способів нанесення манікюру до будівництва будинків. Якщо уважно роззирнутися, то ми побачимо, як мегаполіси обживаються у новому столітті. Зокрема і за рахунок автомийок. Навіть така звична і тривіальна справа як миття власного автомобіля перетворюється у сучасний екологічний метод. Важко не помітити, як західна практика із самообслуговуючого миття машин впевнено прижилася на українських вулицях. Від двомісних до восьмимісних станцій різних компаній можна зустріти кілька на одному проспекті.

Такий стрімкий поступ автомийок самообслуговування зумовлений своїми чималими перевагами. Зокрема, йдеться про відсутність потреби в наймі робітників, що цілком усуває непередбачуваність людського фактору. Технологічне обладнання автомийок може працювати цілодобово і в будь-яку пору року. Тим паче цей бізнес гарантує швидкий прихід готівки, звільняючи підприємця від зайвих папірців безготівкових розрахунків. А низька ціна, можливість вибору різних функцій з миття автівки привабить кожного водія.

Легковий автомобіль вже не є розкішшю, а зручним способом пересування. Тому велика кількість автівок у великих містах потребує численних автомийок. Ще однією перевагою станцій автомийок самообслуговування є відсутність потреби у попередньому записі на мийку.

Ви можете заперечити, що це сезонний заробіток. Адже як це може спрацювати у зимовий період. Можливо, ми Вас здивуємо, але взимку клієнтура не зменшується. Оскільки більшість водіїв, які піклуються про свій транспортний засіб, розуміють, що ті речовини, якими посипають дороги взимку (здебільшого це проста сіль) можуть серйозно зашкодити деталям авто. Тому щоб їх швиденько змити і освіжити машину від зимових доріг мийка із самообслуговування буде як ніколи доречна. Просто власнику подібних станцій потрібно як слід до цього підготуватися. Наприклад, є варіант проведення теплої підлоги. Утеплення шлангів пістолетів. І, звісно ж, використання антифросту. Ця система не дозволяє замерзати і затримуватися воді у всіх рукавах і шлангах.

Для успішності цього бізнесу Вам потрібно обрати вдале місце розташування мийки. Це може бути в’їзд у місто, центральні і найбільш залюднені вулиці або ж розташування біля великих парковок. Також слід ретельно підібрати усе обладнання. Щоб воно було якісним і надійним. Звичайно, без купюроприймача, монетоприймача чи жетоноприймача підприємцю не обійтися. Ще не забути оформити усю документацію і отримати необхідні дозволи. Правду кажучи, витрати на початку дійсно будуть немалі. Та вже за кілька років функціонування мийки вони окупляться і даватимуть Вам стабільний дохід.

Цей ринок із самостійного миття машин з кожним роком невпинно розвивається і наша компанія Albera допоможе Вам почуватися у ньому «своїм». Адже все нове базується на старих, перевірених часом, досягненнях. Тому вам у пригоді стане купюроприймач, жетоноприймач або ж хоппер від фірми Альбера. Також інноваційним рішенням у бізнесі автомийок самообслуговування стане якісне й надійне обладнання від італійського виробника Alberici система активації BIG START. Це надійний термінал, який дозволяє керувати 12 різними програмами з миття автомобіля. Зручність оплати послуг характеризується можливістю оплати купюрами, монетами, жетонами і навіть RFID-ключами. Він вже укомплектований купюроприймачем, монетоприймачем та хоппером. Усі наші комплектуючі мають річну гарантію і технічну підтримку у випадку несправностей чи заміни запчастин. Тому звертайтеся і наші менеджери допоможуть Вам визначитися із вибором.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *