Монетоприймач і грошова реформа

А ваш монетоприймач готовий до грошової реформи? Ви вже, мабуть, чули останню новину від Національного банку України. Котра стосується вилучення з обігу монет номіналом у 25 копійок та купюр старих зразків до 2003 року вже із початку жовтня цього року. Ми не можемо її не нагадати. Оскільки це безпосередньо впливає на підприємців у вендинговій сфері та діяльності, яка базується на самообслуговуванні населення. Тобто власників апаратів, де, зокрема, використовуються монетоприймачі та купюроприймачі. Це можуть бути апарати з продажу води, автомати на станціях із ручного миття автомобілів, торгові та снекові апарати, розважальні автомати та багато інших.

Такі зміни у банкнотно-монетному ряді гривні є продовженням започаткованої раніше грошової реформи. Яка спрямована на спрощення готівкових розрахунків, оптимізацію грошового ряду, впорядкування готівкового обігу і економію державних коштів. Ми вже потроху звикаємо до нових монет у 1, 2, 5 та 10 гривень. Паралельно назавжди прощаємося із монетами номіналом у 1, 2, 5 та 25 копійок.

При цьому все активніше будуть виводитися з обігу паперові банкноти у 1 і 2 гривні. Вони відповідно замінюватимуться новими монетами цього ж номіналу. Таким чином Національний банк підлаштовує готівковий обіг в Україні під світові стандарти. Також позитивним моментом має бути зниження витрат для держави та учасників готівкового обігу. Тож із 01 жовтня 2020 року монета номіналом у 25 копійок вже не буде платіжним засобом. Їх ще можна здати чи обміняти у національних банках упродовж наступних трьох років.

Монетоприймач і програмне забезпечення

Наша компанія Альбера ретельно стежить за усіма змінами та нововеденнями. Швидко адаптуючись та готуючись до них. Компанія Альбера вже не один рік є надійним партнером польської фірми Alberici Sp. z o.o. У спільній співпраці ми готуємо оновлене програмне забезпечення на монетоприймач та купюроприймач. Ми пропонуємо наші монетоприймачі та купюроприймачі вже із оновленою прошивкою на українські монети чи банкноти. При необхідності, ви можете вказати свої параметри для програмування, які обов’язково будуть враховані.

Також пріорітетом співпраці з нами є можливість ремонту, технічного обслуговування чи перепрограмування вашого монетоприймача чи купюроприймача у нашого майстра з технічного обслуговування. Рік гарантії дозволяє здійснювати ці послуги безкоштовно протягом одного року. Надалі ж ці послуги оплачуються залежно від характеру проблеми та вартості запчастин, які слід замінити.

Нові монети в 10 гривень. Будьмо знайомі!

Нові монети в 10 гривень. Будьмо знайомі!

Нові монети поступово входять у наше життя. Обтяжують наші гаманці і подзвонюють рештою у крамничках. Це підходить до свого завершення процес оновлення банкното-монетного ряду гривні. Вже на початку літа ми нарешті познайомимося з останнім нововведенням від Національного банку України. Адже вже 3 червня 2020 року надійдуть в обіг нові монети номіналом у 10 гривень. Це цілковита новинка для нашого грошового сектору. Уперше за роки незалежності монета буде настільки високого номіналу.

Це, звісно, відобразиться на вендінговому, розважальному і торговельному бізнесі, який базується на самообслуговуванні населення. Монетоприймачі, які знаходяться на різноманітних апаратах із самообслуговування, повинні якнайшвидше потоваришувати із новою блискучою монеткою. Щоби не було простоїв чи непорозумінь із клієнтами, підприємець має заздалегідь потурбуватися про допрограмування своїх монетників. Або ж попіклуватися про доставку нових монетоприймачів. Котрі вже запрограмовані під усі монети, які нещодавно з’явилися в грошовому обігу України. У цьому Вам залюбки допоможе наша компанія ALBERA.

Процес заміни паперових банкнот на металеві монети тих же номіналів. А також оновлення купюр із ще більш посиленим захистом розпочався ще 2014 року. Зокрема, наприкінці минулого року в обіг увійшли нові монети номіналом 5 гривень. А з 2018 року ми вже активно користуємося монетами номінальною вартістю 1 та 2 гривні.

Також з’явилися в наших гаманцях нові банкноти номіналом у 50 та 200 гривень. А ще нова купюра номіналом в 1000 гривень. Проте з деякими монетами нижчих номіналів нам таки довелося назавжди попрощатися. Це повинно спростити і оптимізувати фінансові розрахунки між громадянами.

Познайомимося ближче з новою монетою


Нова 10 гривнева монета знаходитиметься в обігу паралельно зі своїми паперовими відповідниками. Утім, поступово витісняючи і заміняючи останні. Адже монети мають значно довший життєвий цикл. Вони повільніше зношуються і не рвуться. Тому такі нововведення повинні зекономити державі мільярд гривень.
На реверсі новенької монети в 10 гривень ми побачимо гетьмана України Івана Мазепу. Він же прикрашав і паперовий відповідник.

На аверсі ж розпізнаємо рифлений малий Державний Герб України, унизу – рік карбування, графічний давньоруський орнамент із зазначенням номіналу та логотип монетного двору Нацбанку.
Монета у 10 гривень буде виготовлена з цинкового сплаву з гальванічним покриттям нікелем. Вона буде трошки більшою у розмірах за решту монет. Так діаметр нової монети становитиме 23,5 мм. Її товщина – 2,3 мм, а маса сягатиме 6,4 грами.
Для початку буде уведено в обіг 5 мільйонів таких нових монет. Вони будуть рівномірно розподілені між усіма банками України.

Нові монети у 5 гривень. Зустрічайте!

Нові монети у 5 гривень. Зустрічайте!

Підприємці, що працюють у сфері надання послуг за допомогою автоматів із самообслуговування, вірогідно, стежать за змінами в секторі грошового обігу. Українська влада почала масштабне оновлення грошових знаків ще в 2014 році. З купюр номіналом в 20, 100 і 500 гривень з ще більшим захистом від підробок. Також поступово починають вводитися монети замість паперових аналогів. Маються на увазі 1 і 2 гривні. А деякі монети взагалі вилучають з обігу через їх нерентабельність. Йдеться про 1, 2 і 5 копійок. Нацбанк вже вивів з обігу 55,7 мільйони монет цих номіналів.

Та ось наприкінці грудня 2019 року на нас чекає нове нововведення. У грошовий обіг країни вводиться нова монета номіналом у 5 гривень. Яка за задумом, повинна з часом витіснити свого паперового аналога. Для людей, котрі працюють у сфері вендингу, розважальному бізнесі, водному чи в якомусь іншому. Важливо бути вчасно поінформаваним, щоб підготувати свої автомати чи апарати із самообслуговування для населення вчасно. Тож ще до Нового 2020 року ви можете зустрітися із новими монетами у 5 гривень. А із середини 2020 року вже будуть уводитися монети номіналом у 10 гривень. Які поступово витіснять паперові. Нові монети у 5 гривень будуть у формі правильного десятикутника.Вона виготовлена із цинкового сплаву із гальванічним покриттям. На її розвороті, реверсі монети зображений гетьман України Богдан Хмельницький. Діаметр монети становить 22,1 мм, товщина – 2 мм, а маса всього лише 5,2 грами.

Такі нововведення пояснуються тим, що монета може служити до 20 років, а паперовий зразок всього лише рік. Така заміна зможе заощадити до 1 мільярда гривень. Також паралельно будуть уводитися і оновлені банкноти номіналом у 50 гривень. Вони матимуть удосконалену систему захисту від підробок. Уключаючи досконаліші елементи інфрачервоного та ультрафіолетового захисту. Згодом з’являється і нові банкноти у 200 гривень. Також нещодавно була введена в грошовий обіг нова банкнота у 1000 гривень. На її лицьовій стороні зображено Володимира Вернадського, а на розвороті – будівля Національної академії наук України.

Наша фірма Альбера цілком готова до цих нововведень. Ми пропонуємо якісні монетоприймачі, які будуть запрограмовані під нові монети. Щойно виходить в обіг нова монета чи купюра, як наші польські та італійські партнери одразу створюють програмне забезпечення монетоприймача для українського споживача. Тож звертайтеся до нас за телефоном (097) 487-99-99 і придбайте новий, безпроблемний монетоприймач із прошивкою під нові монети.

Купюроприймач NV9 USB за 1 гривню! Акція!

Купюроприймач NV9 USB за 1 гривню! Акція!

Ми для Вас організували привабливу пропозицію. Тільки до кінця року при придбанні 10 купюрників або 10 монетників – 11 одиницю Ви отримуєте за 1 гривню !!! Все більш звичними і впізнаваними стають платіжні системи. А це купюроприймач і монетоприймач. Оскільки їх використовують в різних автоматах і пристроях із самообслуговування. На сьогоднішній день, коли якість водопровідної води піддається великому сумніву. А питання про здорове харчування та здоровий спосіб життя набирають все більшого розмаху. Питання про доступ до чистої води хвилює кожну свідому сім’ю. Тому апарати з продажу чистої питної води не просто потрібні, вони необхідні! А це також і хороша можливість заробітку для підприємливих людей. Нарощування оборотів такої мережі по водних апаратах. Тягне за собою, крім інших питань, налагоджену поставку платіжних систем. Мається на увазі, ц першу чергу, купюроприймач і монетоприймач. Таким надійним постачальником платіжних систем. Тобто купюроприймачів, монетоприймачів, жетоноприймач, хоперів. Є наша фірма ALBERA. Ми на українському ринку вже далеко не перший рік. І наша репутація перевірена великими компаніями і приватними підприємцями по всіх великих містах України. Наші доступні ціни і налагоджені регулярні поставки ще нікого не підводили. А технічна і програмна підтримка наших техніків не залишить Вас наодинці з проблемою. Відомо, що наша компанія ALBERA є представником італійської фірми ALBERICI. Також ми співпрацюємо з британською компанією Innovative Technology. Тому, купюроприймач і монетоприймач, який Ви замовите, будуть європейської якості. І в передчутті новорічних свят наша фірма ALBERA вирішила запропонувати Вам цікаву акцію. Тільки до кінця року при придбанні 10 купюрників або 10 монетников – 11 одиницю Ви отримуєте за 1 гривню !!! Найбільш улюблені і впізнавані є купюроприймач NV9 і NV10 від британського виробника Innovative Technology. А серед монетоприймачів, це монетоприймач AL66 від італійської фірми ALBERICI. Їх ідеальне поєднання якості, надійності і стильного зовнішнього вигляду, задовольнить як підприємця, так і покупця. Купюроприймач і монетоприймач від компанії ALBERA це останні новинки виробника. І головне, вони приймають нові українські купюри і монети будь-якого номіналу. А якщо вийдуть нові. То наші польські партнери оперативно зроблять актуальну прошивку під них. Тому якщо Ви станете нашим партнером, то у Вас не буде безнадійних ситуацій і проблем, які ми не зможемо Вам допомогти вирішити. Тому поспішайте скористатися передноворічної акцією і при замовленні 10 купюроприймачів або 10 монетоприймачів – 11 отримати за 1 гривню !!!

Все більш звичними і впізнаваними стають платіжні системи. А це купюроприймач і монетоприймач. Оскільки їх використовують в різних автоматах і пристроях із самообслуговування. На сьогоднішній день, коли якість водопровідної води піддається великому сумніву. А питання про здорове харчування та здоровий спосіб життя набирають все більшого розмаху. Питання про доступ до чистої води хвилює кожну свідому сім’ю. Тому апарати з продажу чистої питної води не просто потрібні, вони необхідні! А це також і хороша можливість заробітку для підприємливих людей. Нарощування оборотів такої мережі по водних апаратах. Тягне за собою, крім інших питань, налагоджену поставку платіжних систем. Мається на увазі, ц першу чергу, купюроприймач і монетоприймач. Таким надійним постачальником платіжних систем, тобто купюроприймачів, монетоприймачів, жетоноприймач, хоперів є наша фірма ALBERA.

Ми на українському ринку вже далеко не перший рік. І наша репутація перевірена великими компаніями і приватними підприємцями по всіх великих містах України. Наші доступні ціни і налагоджені регулярні поставки ще нікого не підводили. А технічна і програмна підтримка наших техніків не залишить Вас наодинці з проблемою. Відомо, що наша компанія ALBERA є представником італійської фірми ALBERICI. Також ми співпрацюємо з британською компанією Innovative Technology. Тому, купюроприймач і монетоприймач, який Ви замовите, будуть європейської якості.

І в передчутті новорічних свят наша фірма ALBERA вирішила запропонувати Вам цікаву акцію. Тільки до кінця року при придбанні 10 купюрників або 10 монетников – 11 одиницю Ви отримуєте за 1 гривню !!!

Найбільш улюблені і впізнавані є купюроприймач NV9 і NV10 від британського виробника Innovative Technology. А серед монетоприймачів, це монетоприймач AL66 від італійської фірми ALBERICI. Їх ідеальне поєднання якості, надійності і стильного зовнішнього вигляду, задовольнить як підприємця, так і покупця. Купюроприймач і монетоприймач від компанії ALBERA це останні новинки виробника. І головне, вони приймають нові українські купюри і монети будь-якого номіналу. А якщо вийдуть нові. То наші польські партнери оперативно зроблять актуальну прошивку під них. Тому якщо Ви станете нашим партнером, то у Вас не буде безнадійних ситуацій і проблем, які ми не зможемо Вам допомогти вирішити.

Тому поспішайте скористатися передноворічної акцією і при замовленні 10 купюроприймачів або 10 монетоприймачів – 11 отримати за 1 гривню !!!

Ми готові до виходу нових монет, а ви?

Ви вже, напевно, чули новину про випуск нових монет? Деякі з них тепер будуть замінювати паперові еквіваленти. Це, по ідеї, повинно здешевити випуск грошових коштів. Продовжити їх термін служіння і спростити грошовий обмін, стимулюючи безготівкові розрахунки. А деякі монети прийдуть на заміну старим, тобто трохи оновлять своє обличчя.

нових монет

При цьому частина монет, які були в обігу, взагалі знімуть з грошового конвеєра. Оскільки вони не рентабельні, та й гривня, як ви помітили, постійно знецінюється. Йдеться про 1, 2, 5 і 25 копійок. З ними ми будемо поступово прощатися. 10 копійок і 50 випустять нові. А 1, 2, 5 і 10 гривень тепер стануть металевими зразками. Вони будуть вводиться поетапно.

З кінця квітня нинішнього року почнуть випуск нових монет 1 і 2 гривень. А 5 і 10 слід очікувати тільки в 2019-2020 роках. Але і паперові НЕ будуть під забороною. Вони певний час будуть в обігу паралельно, поки вичерпаються їх запаси. І вони самі по собі вийдуть з ринку. У наших європейських сусідів така практика вже давно не в новинку.

Тож який буде вигляд нових монет?

Нові монети збережуть атрибути своїх паперових попередників. При цьому вони будуть мати сріблястий колір, будуть легкими і зручними у використанні. Одна гривня буде 18 міліметрів в діаметрі. Дві гривні відповідно – 20 міліметрів. Про 5 і 10 поки що відомо мало.

Так чи готові Ви і Ваш бізнес до таких змін?! Якщо Ви використовуєте у своїй сфері діяльності монетоприймачі і купюроприймачі, то саме час шукати шляхи їх адаптування до нових реалій.

Наша фірма Альбера вже має цей рятувальний жилет. Нове програмне забезпечення до Вашого монетоприймача або купюроприймача вже в нас в доступі. У тісній співпраці з нашими польськими партнерами, ми розробили програмне забезпечення для монетоприймачів під нові українські монети. При замовленні нових монетоприймачів ця послуга йде безкоштовно.

А якщо Ви хочете перепрограмувати свій діючий монетник, то за умови покупки програматора, ми ділимося з Вами своєю новою програмою. Тож звертайтеся до нас безпосередньо за телефоном (097) 487-99-99 або пишіть на електронну адресу. Будемо раді співпраці!

Albera і купюроприймачі

innovative technologyІнновації та глобальні технології – це не синоніми майбутнього, це вже наше сьогодення. І компанія Albera, розуміючи це, працює зі світовими лідерами з виробництва і продажу систем безготівкового розрахунку. І в не останню чергу, це тісна співпраця зі світовим брендом британської індустрії безготівкового розрахунку – компанією Innovative Technology.

Тільки у нас Ви зможете придбати кращі зразки безготівкового розрахунку для свого вендингового, торгового, роздрібного або розважального бізнесу за доступними цінами. Купюроприймачі NV10 USB і NV9 USB від Innovative Technology, поряд з монетоприймачами і хоперами, які пропонує фірма Альбера, стануть рятувальним жилетом у бурхливому океані людських фінансових взаємин. Купюроприймачі від Innovative Technology безпомилково приймають різні валюти по всьому світу, роблячи задоволення доступнішим кожному.

Річна гарантія, забезпечена компанією Albera, вбереже Вас від несподіваних наслідків сумнівного стану попередньо застосованих купюроприймачів і монетоприймачів. А надійна і оперативна технічна підтримка нашого майстра тільки заощадить Ваш час, гроші і нерви. Консультація, допомога в установці, можливість різного програмування купюроприймача або монетоприймача – це ті приємні переваги, які Ви відчуєте при співпраці з нами.

Англійська компанія Innovative Technology постійно розширює свою мережу торгових представників. І на період 2014 року вона складається з дев’яти офісів на п’яти континентах. Це налагоджене партнерство в понад 20 країнах. А саме в Німеччині, Іспанії, Китаї, Бразилії, Польщі, США та інших. Вона і далі прагне до своєї глобальної експансії. Вона продовжує відкривати все нові офіси в різних куточках світу, розширюючи число клієнтів і спрощуючи їм життя.

Перші кроки компанії Innovative Technology

Компанія Innovative Technology була заснована в Олдхемі ще в 1992 році Девідом Беллис. А в 1994 році організація вже випустила свій перший продукт – купюроприймач NV1. З кожним роком купюроприймачі вдосконалювалися. Кожна нова генерація мала свою перевагу – так почалася еволюція купюроприймачів серії NV. Зараз колектив Innovative Technology розташовується на 36 000 квадратних футах. Там розміщена лабораторія, тестова кімната, великий семінар-зал та інші офіси.

Відділ тестувань проводить випробування на різні фактори навколишнього середовища. Наприклад, на температуру і вологість. Щоб забезпечити чудову роботу продукції в будь-який сезон і в будь-якому місці. А команда досліджень і розробки виросла в чотири рази. Це інженери-дизайнери, вчені, математики, фізики, електронні інженери, які всі разом працюють над розробкою нових товарів.

Купюроприймачі NV10 USB і NV9 USB від Innovative Technology використовують технологію SPF ™ для перевірки банкнот. Отримані дані від датчика оцифровуються, зіставляються з оригінальними зразками. І купюра або приймається, або відхиляється, якщо вона фальшива. Ця технологія забезпечує швидкість і надійність роботи купюроприймачів NV10 USB і NV9 USB.

Звертайтеся в компанію Альбера і Ви будете здивовані швидкістю поставок, професійністю персоналу і якістю товарів.

Новий мультипротокольний монетоприймач AL55, AL66

Увага! Увага! Здійснилося! Уже в Україні мультипротокольний монетоприймач AL55, AL66!

Новий монетоприймач від італійської компанії Alberici із серії AL, а саме мультипротокольний монетоприймач AL55, AL66. Цю новину чекали всі бізнесмени, що працюють з платіжними системами. А особливо їх техніки, які вже стомилися з постійною перепрошивкою протоколів монетоприймачів. Кабелі, підключення до портативного комп’ютера – це все тепер у минулому. Протоколи ccTalk, Pulse, Parallel за допомогою нового мультипротокольного монетоприймача AL55, AL66 тепер переключаються тільки одним рухом.

Мультипротокольні монетоприймачі AL55, AL66: простота і зручність

Цей монетоприймач вдосконалили тільки кілька місяців тому. Італійські інженери і програмісти розробили нову плату і невеликий акуратний перемикач, який легко і швидко переводить ваш монетоприймач з одного протокольного режиму в інший. І для роботи з монетниками і їх обслуговуванням вже не потрібно витрачати багато часу і зусиль. Чарівний перемикач протоколів на мультипротокольному монетоприймачі послухається одного вашого руху.

Мультипротокольный монетоприемник AL55, AL66
AL66 Монетоприймач

Ще ніколи робота з монетниками не була такою швидкою і простою! Також в нашому новому монетоприймачі удосконалився блок живлення. Тепер він став набагато стійкішим до перепадів напруги і вологості повітря. Замовити унікальний мультипротокольний монетоприймач від Alberici із серії AL55, AL66 Ви можете за телефоном (097) 487-99-99. Або ж написати на електронну адресу чи залишити заявку на нашому сайті. Будемо раді співпраці з Вами!

Знайомтеся, наші польські партнери – Alberici Sp. z o.o.

Польська компанія Alberici Sp. z o.o. є ексклюзивним представником італійської фірми Alberici SA. Вона спеціалізується на проектуванні, виробництві і розповсюдженні автоматизованих платіжних систем і відповідних аксесуарів. Зокрема, на польському ринку та інших ринках в Центральній і Східній Європі. У першу чергу це електронні монетоприймачі AL55, AL66, механічні монетоприймачі, купюроприймачі BILLYONE і ORYONE. А також хопера HOPPER CD, HOPPER KID і HOPPER ONE S11, пульти управління і розмінні автомати до автоматизованих мийок машин. Крім того запасні частини і аксесуари до розважальних пристроїв, які застосовуються у секторі розваг. Їх штаб-квартира знаходиться в Кастель-Сан-П’єтро-Терме в Болоньї.

Alberici Sp. z o.o.

Співпраця Alberici Sp. z o.o. з Innovative Technology

Також Alberici Sp. z o.o. співпрацює з британською компанією Innovative Technology, яка спеціалізується на системах і пристроях безготівкового розрахунку. Звичайно ж, що це такі звичні і впізнавані для всіх, хто працює в цій галузі, купюроприймачі. А саме купюроприймач NV10 USB і NV9 USB + і його брати купюроприймачі BV100 і BV20.

Фірма вже не один рік займає провідні позиції з продажу і обслуговування механізмів безготівкового розрахунку. Точніше монетоприймачів, купюроприймачів та хоперів на території Східної Європи. Це найбільша польська організація, яка запропонує Вам інноваційні та високоякісні продукти від кращих перевірених виробників платіжних систем. Вона гарантовано забезпечить Вам своєчасне обслуговування монетоприймачів, купюроприймачів, хоперів та інших механізмів й аксесуарів до них. Їх головний офіс знаходиться недалеко від Варшави. У них працює технічний відділ, виробничий і маркетинговий. Вона учасник багатьох міжнародних виставок і семінарів.

Наша компанія Albera тісно співпрацює з Alberici Sp. z o.o. вже багато років. Ці партнерські відносини перевірені не тільки часом, але і внутрішньоекономічними труднощами і кризами кожної країни. Наші канали зв’язку і дилерської поставки монетоприймачів, купюроприймачів і хоперів настільки налагоджені, що ми доставимо Вам товар швидше інших, аналогічних організацій. UniPay Group надає повною мірою технічне і програмне обслуговування. Наприклад, якщо Вам потрібно запрограмувати (прошити) монетник або купюрник під монети і купюри будь-якої країни, не тільки України, то для нас це зовсім не проблема. Звертайтеся і самі переконаєтеся в цьому!

Історія нової дружби автомийок і купюроприймача

Автомийка самообслуговування і купюроприймач. Історія нової дружби.Майбутнє починається не завтра, воно втілюється вже сьогодні. Будь-яка сфера людської діяльності невпинно розвивається і вдосконалюється. Від способів нанесення манікюру до будівництва будинків. Якщо уважно роззирнутися, то ми побачимо, як мегаполіси обживаються у новому столітті. Зокрема і за рахунок автомийок. Навіть така звична і тривіальна справа як миття власного автомобіля перетворюється у сучасний екологічний метод. Важко не помітити, як західна практика із самообслуговуючого миття машин впевнено прижилася на українських вулицях. Від двомісних до восьмимісних станцій різних компаній можна зустріти кілька на одному проспекті.

Такий стрімкий поступ автомийок самообслуговування зумовлений своїми чималими перевагами. Зокрема, йдеться про відсутність потреби в наймі робітників, що цілком усуває непередбачуваність людського фактору. Технологічне обладнання автомийок може працювати цілодобово і в будь-яку пору року. Тим паче цей бізнес гарантує швидкий прихід готівки, звільняючи підприємця від зайвих папірців безготівкових розрахунків. А низька ціна, можливість вибору різних функцій з миття автівки привабить кожного водія.

Легковий автомобіль вже не є розкішшю, а зручним способом пересування. Тому велика кількість автівок у великих містах потребує численних автомийок. Ще однією перевагою станцій автомийок самообслуговування є відсутність потреби у попередньому записі на мийку.

Ви можете заперечити, що це сезонний заробіток. Адже як це може спрацювати у зимовий період. Можливо, ми Вас здивуємо, але взимку клієнтура не зменшується. Оскільки більшість водіїв, які піклуються про свій транспортний засіб, розуміють, що ті речовини, якими посипають дороги взимку (здебільшого це проста сіль) можуть серйозно зашкодити деталям авто. Тому щоб їх швиденько змити і освіжити машину від зимових доріг мийка із самообслуговування буде як ніколи доречна. Просто власнику подібних станцій потрібно як слід до цього підготуватися. Наприклад, є варіант проведення теплої підлоги. Утеплення шлангів пістолетів. І, звісно ж, використання антифросту. Ця система не дозволяє замерзати і затримуватися воді у всіх рукавах і шлангах.

Для успішності цього бізнесу Вам потрібно обрати вдале місце розташування мийки. Це може бути в’їзд у місто, центральні і найбільш залюднені вулиці або ж розташування біля великих парковок. Також слід ретельно підібрати усе обладнання. Щоб воно було якісним і надійним. Звичайно, без купюроприймача, монетоприймача чи жетоноприймача підприємцю не обійтися. Ще не забути оформити усю документацію і отримати необхідні дозволи. Правду кажучи, витрати на початку дійсно будуть немалі. Та вже за кілька років функціонування мийки вони окупляться і даватимуть Вам стабільний дохід.

Цей ринок із самостійного миття машин з кожним роком невпинно розвивається і наша компанія Albera допоможе Вам почуватися у ньому «своїм». Адже все нове базується на старих, перевірених часом, досягненнях. Тому вам у пригоді стане купюроприймач, жетоноприймач або ж хоппер від фірми Альбера. Також інноваційним рішенням у бізнесі автомийок самообслуговування стане якісне й надійне обладнання від італійського виробника Alberici система активації BIG START. Це надійний термінал, який дозволяє керувати 12 різними програмами з миття автомобіля. Зручність оплати послуг характеризується можливістю оплати купюрами, монетами, жетонами і навіть RFID-ключами. Він вже укомплектований купюроприймачем, монетоприймачем та хоппером. Усі наші комплектуючі мають річну гарантію і технічну підтримку у випадку несправностей чи заміни запчастин. Тому звертайтеся і наші менеджери допоможуть Вам визначитися із вибором.

Платіжні системи: що це таке і з чим його їдять

платежные системы
Як зрозуміти, що таке купюроприймач і монетоприймач на практиці

В Європі та Америці практика платіжних систем це досить розвинена сфера діяльності, яка приносить чималий прибуток. Навіть в кризовий період часу. Але для цього необхідно грамотно і правильно організувати всі процеси. Перш за все, Вам потрібно визначитися з типом і напрямом вендингового бізнесу.

Чи це будуть снекові автомати, чи кавомати, паркомати, лотомати (лотерейні термінали), ландромат (пральня самообслуговування). Дитячі атракціони, ігрові, музичні, караоке автомати, фотомати (кабінки миттєвого фото), книгомати, автомати з призами. Чи апарати для продажу води, молока або корму, або ж це буде пристрій для чищення взуття, чи ціла станція для самостійного миття машин. Все це об’єднує використання платіжних систем. Цей список можна ще довго продовжувати. Оскільки обмеження можуть бути тільки фінансові або ментальні (немає звички в населення по використанню даного пристрою). Різні спеціалізовані виставки можуть допомогти Вам. Детально вивчити і розглянути можливі варіанти терміналів, платіжних систем, їх функціональність, вартість, очікуваний дохід.

Сьогодні платіжні системи та вендинг – це хороша ніша для малого і середнього бізнесу.

Коли Ви зупинилися на якомусь різновиді автоматів, Вам слід детально вивчити принцип роботи своїх електричних механізмів. У першу чергу дуже важливо підібрати надійні і якісні комплектуючі. Без купюроприймача і монетоприймача ніяк не обійтися. Налагодити зв’язок з постачальниками. Наприклад, фірма Albera гарантує Вам своєчасні поставки купюрників NV9 і NV10 від відомого виробника Innovative Technology (Англія). І монетників AL55 і AL66 від надійної компанії Alberici (Італія). Закупити витратні матеріали. Обміркувати можливі способи захисту від вандалів, несприятливі умови для електронної машини. Сюди може входити температура повітря, вологість, напруга в мережі. Спланувати графік інкасацій та інше. Далі потрібно обрати найбільш сприятливе місця для оренди, підбір необхідних документів для цього.

Постійне місце проживання Вашого терміналу має залежати не тільки від загальної людності. Але і повинно враховувати відсоток потенційних покупців, цільову аудиторію. Наступним кроком успішності бізнесу є хоча б приблизний бізнес-план. Тобто розрахунок статей доходу (величина обороту може змінюватися відповідно від сезонів) і витрат. Потрібно передбачити і можливість ремонту, і профілактичні роботи. Візьміть до уваги, що наша фірма Альбера надає річну гарантію на платіжні системи. А це купюроприймачі, монетоприймачі, хопера чи жетоноприймачі. У разі якихось неполадок ми безкоштовно їх усунемо. А по закінченню гарантії наш відділ техпідтримки забезпечує будь-який ремонт купюроприймача або монетоприймача за доступними цінами.

Мабуть, основним фактором розміру прибутку є правильно підібране місце оренди для Вашого пристрою. При цьому важливо спрогнозувати не тільки можливі обсяги скупчення людей, а й передбачити наскільки воно безпечне для Вашого бізнесу. Тому найбільш компромісними можуть бути такі місця дислокації. Наприклад, аеропорт. Тут можна встановити кавомати, снекові автомати, апарати для реалізації книг або журналів, сувенірів, засобів гігієни, для чищення взуття. Спортивний комплекс. Сюди пасуватимуть пристрої для реалізації спортивного харчування, води, спортивної гігієни. Банківські філії. Тут можна встановити термінали з продажу води, парфумерії, для чищення взуття. Медичні установи. Сюди будуть добре підходити бахіл-машини, себто апарати з продажу одноразових бахіл. Державні організації. Тут будуть актуальні копіювальні автомати, пристрої для збуту канцтоварів, газет, інше.

Найбільш підготовлені для автоматів самообслуговування великі мегаполіси, столиця і обласні центри. Хоча в невеликих містах теж вже звикають до такого виду надання послуг, за допомогою платіжних систем. До купюроприймача і монетоприймача, у котрий вкладаєш готівку і максимально швидко отримуєш бажане.